Czy da się ograć bukmachera?

 

Każdego dnia w Internecie wyszukiwane są hasła, których autorzy starają się dociec prawdy czy da się ograć bukmachera. Szukają sposobu, który ma ich poprowadzić za rękę przez obstawianie zakładów bukmacherskich i doprowadzić do sytuacji, w której ograją bukmachera i zarobią wymarzone pieniądze. Nie jest to łatwe, bo nawet jeżeli ktoś odkrył sposób na bukmachera lvbet.pl, to zapewne nie jest skory do dzielenia się taką wiedzą. A już na pewno nie będzie tego robił za darmo.

Taki plan ogrania bukmachera można ułożyć samemu, choć nigdy nie ma się gwarancji, że będzie on skuteczny.

Istnieją na pewno jednak uniwersalne wskazówki, które można zastosować do osiągania sukcesu nie tylko w zakładach bukmacherskich, ale i w całym życiu. Jeśli więc chcesz zacząć osiągać lepsze wyniki na obstawianiu meczy, zastosuj się do następujących pomysłów:

  • Wyznacz cele – nie możesz grać, jeśli nie wiesz po co to robisz. Niech Twoim celem na zakładach bukmacherskich będzie powiększenie budżetu o 100% w ciągu najbliższego miesiąca. Cel musi być realny, mierzalny, określony w czasie. Nie stawiaj sobie zbyt odważnych celów, ponieważ będziesz podejmował niepotrzebne ryzyko, stawiał zbyt dużo, zbyt odważnie i nigdy nie wygrasz.
  • Wyznacz sposób osiągnięcia celu – musisz zapisać sobie jak osiągniesz cel. Na przykład będziesz go osiągał obstawiając porażki faworytów, stawiając 5% budżetu na każdy typ. Warto, żebyś to zapisał. Badania dowodzą, że ludzie, którzy zapisują swój plan, cele, częściej je osiągają. Tak przygotowany, będziesz miał na pewno znacznie większe szanse na to, że uda Ci się osiągnąć zaplanowany cel.
  • Sprawdzaj każdego dnia gdzie byłeś wczoraj, gdzie jesteś dziś i gdzie chcesz być jutro. Analizuj czy realizacja celu idzie po Twojej myśli. Dzięki temu będziesz mógł szybko reagować gdyby coś szło nie według Twojego planu. Notując, szybko dostrzeżesz, które typy, który sposób gry jest dla Ciebie najlepszy, a który wymaga usprawnień. Powinieneś regularnie przeglądać zgromadzone przez siebie informacje i nanosić zmiany na swój plan ogrania bukmachera.

 

Innymi słowy, zarabianie pieniędzy na zakładach bukmacherskich wymaga bardzo poważnego przygotowania. Jeśli to zrobisz i będziesz trzymał się swojego dobrego planu, to prędzej czy później zarobisz pieniądze.

Żaden profesjonalny gracz, który obstawia zakłady bukmacherskie nie robi tego „na czuja”. Każdy ekspert, który zarabia na zakładach, ma przygotowany wcześniej plan. Dzięki temu jest świadomy co i kiedy ma obstawiać. To widocznie zwiększa efektywność obstawianych zakładów.