Porady bukmacherskie

Jednym z podstawowych błędów, większości graczy, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie jest niedopasowanie stawki do posiadanego budżetu. Co to oznacza? Oznacza, że większość ludzi obstawia zdecydowanie za dużo pieniędzy, niż pozwala na to budżet. Jeśli masz na swoim koncie sto złotych, to jak chcesz zarobić na zakładach bukmacherskich jeśli na pojedynczy kupon stawiasz dwadzieścia, pięćdziesiąt czy nawet więcej złotych?!

Bukmacherzy

Profesjonalni gracze obstawiają zakłady bukmacherskie nie ponosząc większych stawek niż tylko kilka procent swojego budżetu, a często stawka nie przekracza nawet jednego procenta. Owszem, dla osób, które mają tak znikomy budżet jak sto złotych, wygrane przy stawkach rzędu jednego procenta budżetu, nie będą oszałamiające, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano. Lepiej jest wygrywać mniejsze kwoty, ale zarabiać, niż grać o wielkie wygrane, ale za każdym razem wyrzucać kupon do kosza, prawda?

Kluczowe zatem okazuje się określenie stawek za jakie będziemy stawiali zakłady. Powinny one być ściśle skorelowane z wysokością kursów jakie znajdują się na naszych kuponach. Jeśli grasz kupony z wysokimi kursami, to wysokość procentowa twoich stawek powinna być jeszcze mniejsza. Jeśli grasz na niskie kursy, to możesz podnieść procent stawki za jaką grasz.

Wydaje się to bardzo błahy problem, ale prawda jest taka, że większość początkujących graczy nie potrafi zarobić na zakładach bukmacherskich właśnie dlatego. Gdyby postanowili oni obniżyć wysokość stawek za jakie grają, prawdopodobnie mieliby znacznie większe szanse na ogranie bukmachera.

tenis

Powinniśmy w tym momencie zdawać sobie sprawę, że stawianie wysokich stawek nie jest dobrym pomysłem na to jak ograć bukmachera. To znaczy jak zarabiać dużo pieniędzy przy niewielkim budżecie. Stawki powinny być dopasowane do wysokości budżetu i wynosić zaledwie kilka procent jego wysokości. Najlepiej w takim momencie wyznaczyć sobie cel jaki chcemy osiągnąć (np. zarobić w ciągu miesiąca 25% tego co zainwestujemy) i do niego powoli dążyć. Cel powinien być realny do osiągnięcia, dlatego nie stawiaj sobie zbyt pochopnych celów. Rozpisz wszystko w arkuszu kalkulacyjnym, dobierz bezpieczne stawki i podążaj do swojego celu, trzymając się planu, a nie stawiaj wysokich stawek, żeby szybko dojść do dużych pieniędzy, bo jak pokazuje praktyka początkujących graczy, nie jest to efektywny sposób gry na zakładach bukmacherskich.

Profesjonalni gracze, którzy zarabiają na zakładach duże pieniądze, nigdy nie pozwoliliby sobie na grę za zbyt duży procent kapitału, bo zdają sobie sprawę, że nie wszystkie ich typy okażą się trafne.