Remisy w piłce nożnej

Dobrym pomysłem, żeby ograć bukmachera może okazać się obstawianie remisów w spotkaniach piłki nożnej. Wszyscy wiemy, że kurs na taki wynik, to jest podział punktów, w 99.99% przypadków wynosi co najmniej 3.0, ale często jest znacznie wyższy. Jeżeli grają ze sobą w miare równe drużyny, to kurs oscyluje w granicach 3.3, ale jeśli dochodzi do pojedynku z wyraźnym faworytem, to kurs na remis często jest bardzo wysoki i wynosi 4.0, a nawet ponad 5.0. To bardzo dobra okazja do tego by stworzyć sposób gry przeciwko bukmacherowi.

Remisy nie padają tak rzadko jak mogłyby wskazywać kursy. Przecież to taki sam wynik jak zwycięstwo, którejś z ekip. Podział punktów, często jest nawet satysfakcjonujący dla obu drużyn, które byłyby zadowolone z braku przegranej.

football

Jeśli będziemy potrafili skutecznie doszukiwać się takich meczów, w których obie drużyny mogą zadowolić się z remisu, delikatny faworyt gra na wyjeździe, to staniemy przed naprawdę dobrą okazją do tego, żeby zarabiać na zakładach. Z całą pewnością poszukiwanie potencjalnych remisów nie jest łatwe, ale co w zakładach bukmacherskich jest proste? Nawet wytypowanie zwycięstw potencjalnych, żelaznych faworytów jest trudne, o czym świadczą liczne, bukmacherskie niespodzianki. Czy zatem nie lepiej skupić się na poszukiwaniu remisów, które mają wysokie kursy?

Gdyby spojrzeć na grę większości początkujących graczy, okazuje się, że 99% z nich przegrywa swoje kupony AKO przez „żelaznych faworytów”, którzy zawiedli. Remisujący Bayern Monachium, przegrywający Real Madryt, tracąca punkty Barcelona. Znajomy obraz? Dlaczego zatem stawiać na faworytów, którzy i tak zawodzą, a kursy na nich są  wyjątkowo niskie? Czy nie lepiej poszukać alternatywnych zakładów, ze znacznie wyższymi kursami, które mogą dać większy zysk i wcale nie rzadsze wygrane? Być może obstawianie remisów to jeden ze sposobów na to, żeby w zakładach bukmacherskich zacząć zarabiać pieniądze, a nie je tracić!

By było to możliwe, nie wystarczy poszukiwać zakładów na mecze z remisem. Trzeba jeszcze odpowiednio dopasować stawkę, tak by koszty gry były jak najmniejsze, a potencjalne wygrane jak największe. Często w przypadku sposobu gry na remisy, stosuje się tak zwaną progresję. Można również skupić się na zakładzie kombinowanym (np. 4 z 6), gdzie wystarczy, że trafimy 4 z 6 remisów i już zarobimy pieniądze. Możliwości jest dużo, ale na pewno część z nich może przynosić bardzo duże wygrane. Trzeba jednak tylko odpowiednio przemyśleć i przygotować swoją strategię gry. Potem zostanie tylko ograć bukmachera.