Sekretny plan gry

Każdego dnia, setki, a nawet tysiące czy miliony ludzi na całym świecie poszukuje sposobu na bukmachera. Sposobu, z udziałem którego można by znaleźć sekretny plan gry, który pozwoliłby ograć bukmachera i zarobić wymarzone pieniądze na zakładach bukmacherskich. Nie jest to proste, bowiem udaje się niewielu i żaden z tych ludzi nie dzieli się tą wiedzą. Przynajmniej za darmo.

Jak pokazują statystyki blisko 95% grających na zakładach bukmacherskich traci swoje pieniądze. Statystyka bardzo bolesna i demotywująca. Ale czy aby na pewno? Czy aby na pewno te statystyki powinny przesłaniać nasz cel, powinny mówić nam, że na zakładach bukmacherskich nie da się zarobić? Absolutnie nie. Dlaczego?

 

Ano dlatego, że większość grających traci swoje pieniądze na zakładach bukmacherskich, bo nie potrafi ich stawiać. Oto główne problemy z jakimi borykają się grający:

  • gra za zbyt odważne stawki,
  • nieprzemyślane typy bukmacherskie,
  • obstawianie zakładów, na których się nie zna,
  • gra pod wpływem emocji,
  • niedopasowanie stawek do budżetu,
  • zły wybór bukmachera.

 

O wszystkich tych punktach można by napisać małą książkę, która stanowiłaby prawdziwy poradnik co zrobić, żeby ograć bukmachera. W tym wpisie zajmiemy się jednak tylko ostatnim punktem, czyli wyborem odpowiedniego bukmachera.

Ludzie mają tendencję do tego by stawiać zakłady u jednego bukmachera, którego wcześniej sobie wybrali. To błąd. Powinieneś stawiać zakłady tam gdzie oferowany jest najwyższy kurs (utożsamiany z najlepszą ceną). Nie robisz przecież zakupów w sklepie gdzie ceny są wyższe, prawda? Idziesz tam gdzie jest lepsza oferta.

Tak samo powinieneś zrobić w przypadku bukmacherów. Iść tam gdzie jest lepsza oferta. Inny bukmacher oferuje lepsze, wyższe kursy? Idź do niego. Wszak nawet niewielka różnica w kursie stanowi powód do zmiany bukmachera, szczególnie jeśli grasz na bardzo wysokie stawki. Nawet różnica rzędu 0.05 w kursie, przy stawkach na kilkanaście tysięcy złotych to ogromna suma, którą trzeba mieć na uwadze.

 

Postępując w ten sposób wyrobisz w sobie nawyk poszukiwania najlepszej dla Ciebie oferty. Zaczniesz dostrzegać, że w zakładach bukmacherskich liczy się każdy detal, który może przechylić szalę zarobku lub straty na jedną ze stron. Jeśli będziesz potrafił docenić takie detale życia bukmachera, zaczniesz rozumieć co robić by na zakładach bukmacherskich zacząć zarabiać pieniądze.

Tak postępują profesjonalni gracze – oni nie mogą sobie pozwolić na grę za niższe kursy. Posiadają depozyty u wielu bukmacherów i zawsze obstawiają zakłady tam gdzie kurs jest najbardziej atrakcyjny.